(Viši) menadžer (m/ž) u Podršci mreži i razvoju

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti.
S ciljem održavanja kvalitete i pouzdanosti našeg poslovanja i osnaživanja unutarnjih snaga Privredne banke Zagreb d.d., tražimo motiviranu i komunikativnu osobu koja bi radila na poslovima razvoja e-kanala i digitalnih platformi i rješenja sa poznavanjem trendova i high-tec rješenja u internetskom i mobilnom bankarstvu kao:

Poslovanje s malim i srednjim poduzećima (mjesto rada Zagreb)

Radno mjesto obuhvaća sudjelovanje na projektima primjene high-tec rješenja u bankarskim uslugama na e-kanalima (internetskog i mobilnog bankarstva) i platformama. Izradu korisničkih zahtjeva i specifikacija za implementaciju novih funkcionalnosti i unapređenje postojećih, testiranje novih funkcionalnosti te izradu korisničkih uputa, sudjelovanje u edukacijama i podrška korisnicima, izrade izvješća, te praćenje trendova i povezanih tržišta.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Formalni uvjeti koje svi kandidati moraju zadovoljavati su sljedeći:
• VSS (matematičko, informatičko usmjerenje)
• minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima razvoja e-kanala i digitalnih platformi
• poznavanje poslovnih procesa, proizvoda i usluga vezanih uz poslovne subjekte
• poznavanje mobilnih i internet rješenja i aplikacija te MS Office alata
• napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Uz izraženu želju za radom i kontinuiranim stjecanjem novih znanja i vještina, idealan kandidat posjeduje:
• izražene analitičke sposobnosti, organiziranost i sistematičnost
• timski rad, želju za savjetovanjem i pomaganjem kolegama
• sigurnost i proaktivnost u nastupu

Što nudimo?
Privredna banka Zagreb d.d. svojim djelatnicima nudi priliku za profesionalno usavršavanje i napredovanje kroz rad u dinamičnom okruženju i na izazovnim projektima. Otvorena pozicija omogućava rad u međunarodnoj okolini, te stjecanje visoko specijaliziranog 'know-how' iskustva kao i najnaprednijih znanja i vještina u području poslovanja s malim i srednjim poduzećima. Uz kontinuirani stručni razvoj, zaposlenicima su dostupni i tečajevi stranih jezika, interna korporativna akademija kao i brojni in-house razvojni moduli. O mogućnostima razvoja i karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama (http://www.pbz.hr/hr/posao-karijera-0).

Kako se prijaviti?
Uz životopis i ispunjen 'PBZ Prijavni upitnik' koji se u elektronskom obliku nalazi na korporativnim stranicama Banke (www.pbz.hr) svoj interes za otvoreno radno mjesto iskažite najkasnije do 9. listopada 2016. godine isključivo putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine