Veterinar (m/ž)

8 dana
Poslodavac:
ZOO HOBBY, društvo za unutarnju i vanjsku trgovinu d.o.o.
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
04.10.2016.
Mjesto rada:SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Samački smještaj
Poslodavac:ZOO HOBBY, društvo za unutarnju i vanjsku trgovinu d.o.o.
Kontakt:e-mailom: hr@zoocity.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: Rad u veterinarskoj ljekarni u sklopu trgovine hrane i opreme za kućne ljubimce, briga o nabavi robe za ljekarnu, popisivanje i zaprimanje robe iz asortimana veterinarske ljekarne, aktivno prodavanje, savjetovanje, informiranje i aktivna pomoć kupcima o asortimanu veterinarske ljekarne, prodavaonice i kućnim ljubimcima općenito, briga za čistoću i urednost prostora, razvrstavanje i slaganje robe. Uvjeti: -VSS doktor veterinarske medicine -položen državni stručni ispit -poznavanje Word, Excel, Outlook, internet -fleksibilnost, posvećenost poslu Što nudimo: -redovna fiksna primanja uz stimulativni dodatak na osnovnu plaću, ovisno o postignutim rezultatima. -izazovan i dinamičan posao u korektnom radnom okruženju -mogućnosti usavršavanja i profesionalnog razvoja -u slučaju preseljenja iz mjesta stanovanja zbog posla snosimo trošak iznajmljivanja stana

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79214509

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare