Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.11.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Vatrogasac/vatrogasica

- dana
Poslodavac:
C.I.O.S. MBO d.o.o. za proizvodnju, istraživanja i usluge
Kategorija:
Zaštitarske usluge i sigurnost
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
30.11.2016.
Mjesto rada:VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:C.I.O.S. MBO d.o.o. za proizvodnju, istraživanja i usluge
Kontakt:e-mailom: frano.kundid@cezar-zg.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: primarno provođenje mjera i obavljanje poslova zaštite od požara te sekundarno obavljanje ostalih djelatnosti poslodavca. Uvjeti: - vatrogasni tehničar/ka, zadovoljavanje uvjeta koji se postavljaju za profesionalnog vatrogasca. - prednost: upravljanje radnim strojevima za utovar i istovar (manipulacija materijalom) te C kategorija.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:80410272

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare