Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 20.10.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Učitelj/učiteljica matematike

- dana
Poslodavac:
Osnovna škola VLADIMIR NAZOR BUDINŠĆINA
Kategorija:
Znanost i obrazovanje
Mjesto rada:
Budinšćina
Rok prijave:
20.10.2016.
Mjesto rada:BUDINŠĆINA, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:Osnovna škola VLADIMIR NAZOR BUDINŠĆINA
Kontakt:pismena zamolba: Budinščina 18c, 49284 Budinščina
Ostale informacije:

Opis poslova: izvođenje nastave iz predmeta matematika. Mjesto rada: Budinščina/Hrašćina. Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12,126/12, 94/13 i 152/14) Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina, Budinščina 18c, 49284 Budinščina, raspisuje NATJEČAJ za popunu radnog mjesta 1. Učitelja (M/Ž) matematike – 1 izvršitelj na puno radno vrijeme od 40 sati tjedno na neodređeno za rad u MŠ Budinščina i PŠ Hrašćina. Uvjeti: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („NN“ br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10., 90/11, 05/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13 i 152/14) Uz prijavu je potrebno dostaviti: -životopis, -dokaz o stručnoj spremi-preslika svjedodžbe ili diplome, -presliku domovnice i -uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci) Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Rok za podnošenje prijava s potrebnom dokumentacijom je 8 dana od dana objave natječaja na adresu: OŠ Vladimir Nazor Budinščina (za natječaj), Budinščina 18c, 49284 BUDINŠČINA Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79707482

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare