Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 25.10.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Učitelj/ica matematike

- dana
Poslodavac:
Osnovna škola Ante Kovačića
Kategorija:
Znanost i obrazovanje
Mjesto rada:
Zlatar
Rok prijave:
25.10.2016.
Mjesto rada:ZLATAR, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:27 sati tjedno
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:Osnovna škola Ante Kovačića
Kontakt:pismena zamolba: V. Nazora 1, 49250 Zlatar
Ostale informacije:

Opis poslova: rad s učenicima, izvođenje nastave iz predmeta matematika. Uz pisanu prijavu kandidati su dužni priložiti: - životopis - svjedodžbu ili potvrdu o završenoj školi - domovnicu - potvrdu o stažu iz matične evidencije HZMO-a - uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci).

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79785404

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare