Turistički djelatnik/ca apartmana

Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
05.08.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka H d.o.o. potražuje u radni odnos:

Turistički djelatnik/ca apartmana AH DESIGN Opatija

Opis posla:

- prijem rezervacija i korespondencija sa gostima
- prijem i ispraćaj gostiju iz apartmana
- servisne informacije i usluge prema gostima apartmana tijekom boravka
- naplata usluge
- poznavanje u govoru i pismu engleski, njemački talijanski poželjno, ali nije uvijet
- organizacija čišćenja i čišćenje apartmana u smjeni gostiju.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- iskustvo u navedenim ili sličnim poslovima
- posjedovanje osobnog vozila
- komunikativnost i snalažljivost u radu sa gostima.

Molimo prijavite se donjom brzom prijavom ikli na e-mail:
[email protected]