Trgovački predstavnik / Trgovački predstavnik HoReCa kanal (m/ž)

Mjesto rada:
Istra
Rok prijave:
31.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Trgovački predstavnik / Trgovački predstavnik HoReCa kanal (M/Ž)
Mjesto rada: Istra

ODGOVORNOSTI:
Postizanje kvalitetne izloženosti proizvoda iz asortimana klijenta u prodajnom mjestu, prema propisanim planogramima ili dogovorenim pozicijama i udjelima
Obrađivanje zadanog tržišta, distribuiranje i prodaja trgovačke robe iz asortimana klijenta prema unaprijed zadanom programu i terenu za koji je zadužen, a pod nadzorom i uputama voditelja
Praćenje prodajnih trendova; posjećivanje postojećih kupaca te je odgovornost za pronalaženje i otvaranje novih poslovnih partnera na terenu za koji je zadužen
Odgovornost za realizaciju financijskog plana te naplatu prodane robe
Odgovoranost za pokrivenost svih prodajnih mjesta unutar zadanog terena, za nivo distribucije i izloženost proizvoda, preporučeni asortiman, odgovarajuće stalke i propagandni materijal
Dogovaranje cijene i vremena/dinamike u okviru svojih ovlasti
Zaključivanje narudžbi kako bi ostvario planove prihoda od prodaje
Identificiranje, istraživanje i kontaktiranje potencijalnih kupaca
Izvještavanje o mogućim promjenama u prodajnim trendovima ovisno o povratnoj informaciji kupca te aktivnostima konkurencije na terenu, u svrhu promjena poboljšanja i prilagodbi tržištu u vlastitoj organizaciji
Uspostavljanje i raspoređivanje svojih prodajnih aktivnosti/obilazaka u svrhu ostvarenja prodajnih ciljeva
Vođenje brige o zalihama robe
Ostali poslovi po nalogu nadređenog
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
SSS, VSS
Minimalno 3 godine relevantnog radnog iskustva
Proaktivnost u radu

Molimo zainteresirane da se prijave do 31.08. putem Brze prijave.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine