Trgovac / Prodajni predstavnik (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, stabilnu i rastuću kompaniju Hrvatski građevinski lanac koji svoju jasnu viziju i plan širenja na domaćem tržištu želi graditi kroz visoko motivirane i ambiciozne zaposlenike, tražimo iskusne, odgovorne i pouzdane osobe za radno mjesto:

Trgovac/prodajni predstavnik (m/ž)
Mjesto rada: Zadar

Opis poslova:
• Prodaja robe
• Briga o popunjenosti, rasporedu i pristupačnosti robe na odjelu
• Aktivno učešće u provođenju inventura, kontrolinga i drugih vrsta popisivanja roba
• Obilazak postojećih i potencijalnih kupaca
• Praćenje aktualnih projekata u svrhu plasiranja robe
• Izrada ponuda i praćenje realizacije
• Organizacija i praćenje cijelog prodajnog procesa; sklapanje ugovora i praćenje naplate
• Praćenje tržišta konkurencije.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• SSS građevinskog ili ekonomskog smjera
• Minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
• Odgovorna i fleksibilna osoba izraženih komunikacijskih vještina
• Poznavanje robe iz asortimana građevinskog materijala
• Vozačka dovola B kategorije
• Aktivno poznavanje rada na osobnom računalu

Nudimo:
• Ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno
• Puno radno vrijeme
• Profesionalno radno okruženje

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 12.02.2016.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine