Trgovac - asortiman alati, vijci, okovi (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Želite li biti dio uspješne hrvatske priče? Postanite član Pevec tima!

Pevec maloprodaja neprehrambene robe d.d., nakon uspješnog izlaska iz stečaja, trenutno posluje u 13 prodajnih centara na području Hrvatske. Ponosni smo na naše djelatnike kao i na kvalitetne odnose s preko 350 domaćih i stranih dobavljača. Dosadašnji uspjeh nam govori kako znamo i možemo nastaviti pozitivan trend rasta.

Kontinuirano širimo naše poslovanje i učvršćujemo poziciju na tržištu. U ovom trenutku tražimo osobe za poziciju:

TRGOVAC – asortiman alati, vijci, okovi; Zagreb (m/ž)

Ukoliko želite raditi u ugodnom okruženju i pridonositi ostvarenju kvalitetnih rezultata, očekujemo Vašu prijavu.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebne kvalifikacije:
• SSS
• minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• obavezno znanje rada na PC
• prodajne vještine
• samostalnost i inicijativa
• savjesnost i pouzdanost
• vještine nošenja sa stresnim situacijama

Mjesto rada: Zagreb

Prilikom zapošljavanja očekujemo od kandidata da dostavi:
• e - radnu knjižicu
• preslik radne knjižice
• preslik osobne iskaznice
• preslik diplome ili svjedodžbe o završenoj stručnoj spremi
• uvjerenje o nekažnjavanju

Ponude poslati isključivo putem linka:

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati
koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 22.04.2014. godine.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine