Tokar (m/ž)

Mjesto rada:
Slavonski Brod
Rok prijave:
05.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našega klijenta sa sjedištem u Slavonskom Brodu, koji svojim dugogodišnjim radom bilježi konstantan rast i razvoj u svojem segmentu poslovanja a bavi se niskogradnjom, tražimo stručnu i kompetentnu osobu za radno mjesto:

TOKAR (m/ž)

Opis posla:
• Obavljanje poslova tokarenja
• Održavanje i popravak strojeva
• Prisutnost na terenu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Poželjni uvjeti:
• SSS strojobravar ili druga tehnička struka
• Završeni tečaj za CNC operatera, prednost no ne i uvjet
• 3 godine praktičnog iskustva u području tražene djelatnosti
• Visoka razina profesionalnosti
• Preciznost i usmjerenost na izvršavanje radnih zadataka
• Razvijena radna etika

Naš klijent Vam u sklopu radnog mjesta može ponuditi:
• Sigurnost velikog poslodavca
• Fiksna i stimulativna primanja prema ostvarenim rezultatima
• Pozitivno i dinamično radno okruženje
• Mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
• Daljnji rast i napredovanje zajedno s kompanijom
• Ugodno radno okruženje

Ukoliko ste u navedenom prepoznali sebe i smatrate da svojim znanjem, iskustvom i kvalifikacijama udovoljavate navedenim uvjetima, svoj životopis nam možete dostaviti putem maila: [email protected] ili Brzom prijavom.

Confab j.d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu MRSS za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju klasa KL: 102-02/15-04/05, URBROJ: 524-04-02-01/2-15-4.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine