Terenski tehničar / serviser (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
12.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radno mjesto obuhvaća:
• Održavanje i instalacija informatičke opreme u servisu i kod korisnika
• Servisiranje, sastavljanje računala, detekcija kvarova i tehnička podrška korisnicima
• Servisni popravci i instalacije u servisnom centru ili kod korisnika
• Područje rada: Rijeka i servisne intervencije i instalacije na cijelom području Republike Hrvatske.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• SSS ili VŠS
• Minimalno 2 godine radnog iskustva
• Valjana vozačka dozvola B kategorije
• Spremnost za terenski rad
• Visoku sposobnost rješavanja problema
• Odgovornost i ozbiljan pristup u radu s korisnicima
• Sklonost timskom radu ali i samostalnom obavljanju servisnih intervencija.

Što nudimo
• Zaposlenje na određeno vrijeme ili neodređeno vrijeme
• Posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju
• Neprekidno stručno usavršavanje.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine