Terenski prodajni predstavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek, Slavonija
Rok prijave:
15.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- Zastupanje i prodaja proizvoda u regiji
- Izvršavanje marketinških aktivnosti
- Savjetovanje i edukacija trgovina i kioska u prodaji proizvoda
- Pro aktivno pronalaženje novih partnera – prodajnih mjesta
- Briga o postojećim partnerima
- Savjetovanje postojećih i novih partnera
- Podnošenje dnevnih i mjesečnih izvještaja
- Pronalazak novih poslovnih partnera
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Prednost iskustvo u radu sa privatnim poduzećima
- Prednost iskustvo u prodaji duhanskih proizvoda
- Pro aktivnost, komunikativnost, inicijativa, vještina rješavanja problema
- Iskustvo rada na računalu
- Visok stupanj samostalnosti, timski duh i odgovornost u radu
- Vozačka dozvola "B" kategorije
- POTVRDA O NEKAŽNJAVANJU

Što nudimo:
- stimulativna primanja
- rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
- mogućnost napredovanja

Ako se želiš priključiti našem timu i pronašao si se u toj ulozi, pošalji nam svoju prijavu i životopis najkasnije do 15.07.2015. godine, putem e-maila na adresu: [email protected] s obaveznom naznakom radnog mjesta u subject-u.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina