Terenski prodajni predstavnik - B2B (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.05.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, uspješnu tvrtku s kontinuiranim rastom tražimo ambiciozne, komunikativne i motivirane osobe s iskustvom za radno mjesto:

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
• Direktna terenska prodaja električne energije poslovnim korisnicima – B2B
• Sklapanje ugovora o opskrbi električnom energijom
• postizanje zadanih prodajnih ciljeva
• odgovaranje na upite korisnika
• administracija potpisanih ugovora
• vođenje brige o definiranim prodajnim standardima tvrtke
• ostvarivanje individualnih i grupnih planova prodaje
• izvještavanje o prodajnim rezultatima
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• Min SSS
• Relevantno radno iskustvo u prodaji - prednost
• Spremnost na terenski rad
• Komunikativnost, organiziranost, usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva

Nudimo:
• Sigurna fiksna primanja
• Mogućnost ostvarivanja visokog stimulativnog dijela primanja
• Edukacija u trajanju od tjedan dana
• Rad u stimulativnom okuruženju
• Puno radno vrijeme
• Zapošljavanje na određeno vrijeme uz mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 07.05.2014.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr

POWERSERV Croatia d.o.o. za privremeno zapošljavanje ima dozvolu MRSS za obavljanje djelatnosti agencije za zapošljavanje
klasa 102-02/09-01/09, ur.br. 524-08-02-03/4-12-6

Napomena: Samo Kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u POWERSERV bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola