Terenski inženjer / Penjač (m/ž)

Mjesto rada:
Riječka regija
Rok prijave:
01.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta veliku multinacionalnu kompaniju traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

TERENSKI INŽENJER – PENJAČ (m/ž)
Mjesto rada: Riječka regija

ODGOVORNOSTI:
• Integracija elemenata radio pristupne mreže (GSM/UMTS), baznih stanica i napajačkih sustava
• Osiguravanje visoke učinkovitosti i kvalitete rada radio pristupne mreže prema zadanim standardima
• Funkcioniranje i održavanje radijske pristupne mreže, transmisijske opreme na baznim stanicama i opreme vezane za električno napajanje (AC/DC sustava napajanja)
• Modifikacija kapaciteta elemenata pristupne radio mreže u skladu s potrebama prometa
• Otkrivanje i uklanjanje smetnji/greški u radu baznih stanica te praćenje njihovog rada
• Izvještavanje i vođenje dnevnika održavanja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• VŠS – tehničkog smjera
• 1 godina radnog iskustva (u telekomunikacijama ili srodnoj djelatnosti)
• Dobro poznavanje područja telekomunikacija
• Prednost: iskustvo u radu s GSM/UMTS sustavima mobilnih komunikacija
• Dobre analitičke sposobnosti
• Spremnost na terenski rad i rad na visini
• Položen alpinistički tečaj - prednost
• Zdravstvena sposobnost za rad na visini
• Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Odlično poznavanje rada na računalu
• Vozačka dozvola B kategorije
NUDIMO:
• Redovita i stimulativna primanja
• Puno radno vrijeme ( 40 sati tjedno )
• Mogućnost zaposlenja kod klijenta

Molimo da se prijavite do 01. lipnja putem brze prijave.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina