Tehnolog u farmaceutskoj proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TEHNOLOG U FARMACEUTSKOJ PROIZVODNJI (m/ž)

Odjel: Sterilna proizvodnja

Lokacija: Zagreb

Opis:

Bit ćete odgovorni za:
- aktivno sudjelovanje u definiranju procesa proizvodnje za bočice, predpunjene injekcije, karpule
- aktivno sudjelovanje u procesu proizvodnje gotovih oblika lijekova
- rad na unapređenju procesa
- brigu za troškove i optimalnu iskorištenost proizvodnih kapaciteta
- izradu dokumentacije te sudjelovanje na procesima validacije procesa i kvalifikacije opreme
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
- VSS ili minimalno 300 ECTS – farmacija, kemija, kemijsko inženjerstvo, prehrambeno inženjerstvo
- poznavanje MS Office alata
- odlično znanje engleskog jezika
- iskustvo rada u sterilnoj proizvodnji predstavljat će prednost

Ostalo:

Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!
Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 20. prosinca.

Link za prijavu: http://www.pliva.hr/posao-i-karijera/prijava?plivacom[erec][position]=649#content_right
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno