Tehnički crtač (m/ž)

Mjesto rada:
Vinkovci
Rok prijave:
27.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka F.EE Engineering d.o.o. , osnovana 2017 godine u Vinkovcima-u i dio je F.EE grupacije koja posluje kroz brojne podružnice diljem Europe i svijeta. Zbog širenja poslovanja i potrebe za povećanjem kapaciteta otvorili smo predstavništvo u Republici Hrvatskoj - Vinkovcima.

Opis posla:
- izrada radioničkih i sklopnih crteža, tehničko tehnološke dokumentacije za gotove konstrukcije i gotova konstrukcijska rješenja na osnovu dostavljenih 3D modela od strane kupca
- dorada / razrada koncepta i konstrukcija specijalnih alata, naprava i uređaja za auto-industriju
- „spuštanje“ koncepata i idejnih rješenja na tehnološku razinu proizvodnje
- konstruiranje i koncipiranje alata, naprava i uređaja prema zahtjevima kupca
- konstruiranje alata, naprava, uređaja i linija za montažu u automobilskoj industriji
- konstrukcija specijalnih nosača i alata (Greifer-a) za industrijske robote
- konstrukcija naprava i uređaja za zavarivanje
- konstrukcija alatnih strojeva
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- rad u dinamičnom okruženju
- rad za Njemačku auto- industriju (BMW, AUDI, DAIMLER AG, VW)
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
- rad s najmodernijim sustavima i tehnologijama u automobilskoj industriji
- suradnja na internacionalnim projektima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS, inženjer, magistar strojarstva
- minimalno 1 godina radnog iskustva
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački (osnovno)
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina