Tehničar za kućnu tehniku (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Jastrebarsko
Rok prijave:
05.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- provođenje dnevnih, tjednih i mjesečnih kontrola tehničkih postrojenja i objekata
- održavanje postrojenja i otklanjanje grešaka
- vođenje i arhiviranje odgovarajuće dokumentacije i poslovnih dnevnika
- pridržavanje važećih organizacijskih uputa
- ostali poslovi po nalogu poslodavca

Mjesto rada:
od 01.09.2014. - 28.02.2015. u Zagrebu
od 01.03.2015. - u Jastrebarskom
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- srednjoškolsko obrazovanje tehničkog usmjerenja
- posjedovanje relevantnog radnog iskustva (min. 2 godine)
- svijest o odgovornosti, samoinicijativa i fleksibilnost
- poznavanje "MS Office" paketa (posebno MS-Excel)
- fleksibilnost, pouzdanost, odgovornost
- spremnost na rad u smjenama

Prednost:
- poznavanje njemačkog / engleskog jezika u govoru i pismu
- položeni stručni ispiti prema Pravilniku o stručnom osposobljavanju i provjeri znanja za upravljanje i rukovanje energetskim postrojenjima:
- Rukovatelj motora s unutarnjim izgaranjem
- Strojar kompresorske stanice
- Strojar crpne stanice
- Rukovatelj klimatizacije i prozračivanja
- Rukovatelj centralnog grijanja i termoventilacije
- Uklopničar u industriji

Pozivamo Vas da svoju molbu i životopis pošaljete putem online formulara na www.kaufland.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine