Tehničar za elektroniku (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka - Bremen
Rok prijave:
06.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga posredovanja pri zapošljavanju i privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 35.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za potrebe klijenta DEKRA Arbeit Grupe i naše mreže od 100 ureda diljem Njemačke, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Mjesto rada: Njemačka - Bremen

ODGOVORNOSTI:
• Poznavanje Siemens Drive tehnologije i rada s Kuka industrijskim robotima
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Iskustvo u radu
• Poznavanje njemačkog jezika

NUDIMO:
• DEKRA Arbeit grupa će pomoći prilikom pronalaženja smještaja (smještaj nije plaćen)
• Rad u smjenama
• Radno vrijeme: od ponedjeljka do četvrtka (32 sata)
• Troškove dolaska do Bremena snosi DEKRA Arbeit Grupa
• Trajanje projekta: 01.09.2015. - 31.12.2016.

Molimo Vas da svoj životopis pošaljete na hrvatskom i njemačkom jeziku.
Prijavite do 06. kolovoza putem Brze prijave.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Strani jezik:
njemački