Tehničar na terenu (m/ž)

Mjesto rada:
Samobor (Terenski rad HR)
Rok prijave:
01.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog povećanja opsega projekata potreban je tehničar za rad na terenu, upoznat sa strujnim instalacijama , montažom projektora i konstrukcija.
Outre Divisuin je vodeća tvrtka za 3D produkciju te hologramsku projekciju i traži mlade, kvalitetne i entuzijastične ljude koji vole dinamčnu radnu atmosferu i nove izazove.

Mediji kojima se bavimo su zanimljivi i kreativni i pružaju mogućnost razvijanja, stoga su sve nove ideje dobrodošle. Tražimo jednu osobu (m/ž) za radno mjesto: Tehničar na terenu.

Opis posla:

- izvedba medijskih instalacija (Vodeni zid, vodene fontane, hologrami…)
- provedba strujnih konektora
- tehničko-tehnološka podrška
- radovi na projekciji
- radovi na audio/video medijima
- puno radno vrijeme
Posebne pogodnosti:
Za navedeno radno mjesto nudimo:
- rad u dinamičnom okruženju
- mogućnost napredovanja i usavršavanja
- mogućnost terenskog rada

- fleksibilno radno vrijeme
- ugodna radna atmosfera
- rad na produkciji sadržaja za inovativne medije
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- osnovna znanja IT tehnologije
- poznavanje i rad sa optičkim instalacijama
- pouzdanost
- odgovornost
- prednost pri zapošljavanju imaju djelatnici sa radnim iskustvom na sličnim poslovima
- Word, Excel, Outlook, Internet
- Vozačka dozvola: B kategorija, poželjna C

Ako ste zainteresirani, molimo da pošaljete svoj životopis te pismo namjere do 01.12.2016. na email: [email protected] ili putem 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina