Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 30.11.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Tehničar/ka specijalist/ica

- dana
Poslodavac:
AKD - Zaštita d.o.o. za zaštitu osoba i imovine
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
30.11.2016.
Mjesto rada:RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike word excel powerpoint internet
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:5 godina
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:AKD - Zaštita d.o.o. za zaštitu osoba i imovine
Kontakt:pismena zamolba: SAVSKA CESTA 28, 10000 ZAGREB e-mailom: ljudski.resursi@akd-zastita.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: organizacija i vođenje radilišta, te koordinacija ekipa, ugradnja i puštanje u rad sustava THZ-a i vatrodojave, priprema i izrada tehničke dokumentacije sustava THZ-a, programiranje, povezivanje i puštanja u rad računarskih, telekomunikacijskih i mrežnih tehnologija i sustava THZ-a. U obzir dolazi SSS/VŠS tehničkog smjera. Stručni ispit i druga znanja: dopuštenje MUP-a za obavljanje poslova zaštitara-tehničara. Potrebno radno iskustvo od 5 godina na poslovima tehničke zaštite. Plaća 6.000 kn. Osim plaće radniku/ci pripada i naknada za pasivno dežurstvo, službeni automobil, mobitel i prijenosno računalo. Kandidat mora napredno poznavati rad na PC-u i mrežne tehnologije. Od kandidata/kinje se očekuje samostalnost, pouzdanost, komunikativnost, kreativnost, sposobnost organiziranja, planiranja i odlučivanja.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79436874

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare