Tapetar (m/ž)

Mjesto rada:
Klana
Rok prijave:
17.07.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Društvo DI KLANA d.d. poznato u cijeloj Regiji po višegodišnjoj tradiciji proizvodnje stolica poziva Vas da i Vi postanete dio tima, te raspisuje natječaj za poziciju:
Tapetar (m/ž) – više izvršitelja
Posebne pogodnosti:
- Redovita i stimulativna primanja
- Mogućnost stalnog zaposlenja
- Mogućnost neprekidnog učenja, stjecanje novih znanja
- Organizirani prijevoz na posao i s posla
- Stabilno i ugodno radno okruženje

Za postizanje uspjeha važno je imati motivirane zaposlenike, te stoga našim zaposlenicima dajemo priliku za stjecanje novih znanja njegujući osobni i razvoj cijelog poduzeća.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- SSS/KV
- Poželjno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima(nije uvjet)

OD VAS OČEKUJEMO:
- Predanost radu, marljivost, samostalnost,
- Odgovornost u obavljanju radnih zadataka
- Orijentiranost na rezultate
- Sposobnost rada u timu, prilagodljivost

Prijave molimo dostaviti na adresu: DI KLANA DD, Klana 264, 51217 KLANA, ili putem e-maila: [email protected], kontakt broj: 051 808 212., Fax: 051/ 808 – 150
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola