Tajni kupac (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
31.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 37.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za potrebe naših projekata tražimo više osoba na području cijele Hrvatske.

(honorarni posao)

Tajni kupac je osoba koja posjećuje i prema unaprijed definiranim kriterijima opaža što se događa na prodajnim mjestima (supermarketi, banke, auto saloni, benzinske postaje itd.). Nakon obavljene kupovine tajni kupac ispunjava upitnik i na objektivan način ocjenjuje situaciju koja se dogodila tijekom kupovine.
Vrsta posla:
honorarni posao / freelance
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Poznavanje rada na računalu (svakodnevni pristup mailu)
• Minimalno SSS
• Organiziranost, odgovornost i točnost
• Dobre opažačke vještine
• Posjedovanje automobila i mobilnost je prednost, ali nije uvjet za sve projekte
• Iskustvo na sličnim poslovima je prednost, ali nije uvjet

Posebne pogodnosti:
• Mogućnost učestalog angažiranja na projektima
• Fleksibilno vrijeme posla
• Doprinos kvaliteti usluga

Molimo zainteresirane da se prijave do 31.12.2016. putem Brze prijave.
DEKRA zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo Kandidati koji u potpunosti odgovaraju zadanim zahtjevima projekta bit će kontaktirani. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u DEKRA bazu tajnih kupaca. Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro