Tajni kupac (m/ž)

Mjesto rada:
Valpovo i okolina, Dubrovnik i okolina
Rok prijave:
27.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TEMIDIA d.o.o. istraživačka tvrdka iz Slovenije traži TAJNE KUPCE (m/ž) u Hrvatskim gradovima: Valpovo i okolina te Dubrovnik i okolina.

Tajni kupci su osobe koje po zadatku idu u prodavaonice, banke, autosalone itd. i nakon kupovine ispune upitnik. Pre zadatka tajni kupci se moraju kvalificirati probnim tajnim kupovinama.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Osobe starije od 18 godina, m/ž
• Svih zanimanja, minimum srednja škola
• Dostup kompjuteru i mailingu svaki dan
• Dostup do auta i mobilnost
• Ozbiljnost, odgovornost, tačnost

Nudimo:
• Honorar od 8,00 EUR / tajni posjet
• Projektni honorarni posao
• Fleksibilno vrijeme posla
• Obrazovanje tajnih kupca za svaki projekat posebno
• Timski rad sa voditeljom projekata
• Doprinos kvalitetu usluga u Hrvatski

Registracija za tajnog kupca na www.temidia.com (izaberite HR web stranica) ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro