Tajni kupac (m/ž)

Mjesto rada:
cijela Hrvatska
Rok prijave:
25.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aliquantum poslovno savjetovanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za Mystery shopping i prodajne treninge. Posjedujemo veliko iskustvo u prodaji i marketingu, puni smo entuzijazma i vodi nas želja za podizanjem kvalitete usluge u našoj regiji.
Za potrebe naših projekata tražimo više pouzdanih osoba na području cijele Hrvatske.

(honorarni posao)

Tajni kupac je osoba koja posjećuje i prema unaprijed definiranom scenariju opaža što se događa na različitim prodajnim mjestima (supermarketi, hoteli, banke, auto saloni, benzinske postaje itd.).
Prije obilaska prodajnog mjesta tajni kupac prolazi detaljnu edukaciju i pripremu.
Nakon obavljene kupovine tajni kupac ispunjava upitnik i na objektivan način ocjenjuje situaciju koja se dogodila tijekom kupovine. Više informacija o mystery shoppingu možete naći na: www.tajnikupac.hr.

Ukoliko ste zainteresirani za posao Tajnog kupca, molimo Vas, pratite sljedeće upute:

1. molimo Vas, prijavite se ISKLJUČIVO putem naše web stranice.
Svaki kandidat se treba registrirati u našoj bazi podataka putem linka
ili
http://www.tajnikupac.hr => gumb "Postani tajni kupac" u gornjem desnom uglu

2. molimo Vas, ispunite sva odn. što više moguće polja u upitnku - Vaše osobine, kupovne navike, interesi i hobiji nam pomažu u dodjeljivanju zadatka koji baš Vama najbolje odgovara.

3. povremeno ćete dobivati e-mailove ili telefonske pozive kada će u Vašem gradu biti raspoloživih posjeta.

4. za svaku posjetu ćete dobiti detaljnu uputu o mjestu i vremenu posjete, na što treba obratiti pažnju i sl. Obično provjeravamo urednost prodajnog prostora i srdačnost zaposlenika kao i njihovu spremnost da Vam pomognu tijekom kupovine. Sve detaljne informacije će se uvijek nalaziti u uputama, a biti će Vam i objašnjene preko telefona od strane naših koordinatora. Kako biste mogli obavljati neke posebne posjete, morate proći i uspješno riješiti certifikacijske testove.

5. nakon posjeta trebate ispuniti izvještaj o Vašim dojmovima u kojem ćete nam detaljno opisati tijek kupovine kao i odgovoriti na pitanja. Gotovi predlošci izvještaja će biti dostupni online putem naše web stranice.

6. naknada za određenu Tajnu kupovinu će biti određena prije posjeta, prema tipu projekta i uvijek će biti vidljiva u Vašoj uputi za obavljanje posjete. Nakon što uspješno obavite posjetu, novac će Vam biti doznačen unutar par tjedana. Ukoliko ćete biti zamoljeni da posjetu obavite u drugom gradu, naknada troškova za putovanje će Vam biti plaćena dodatno.

Mjesto rada: sva mjesta, veća i manja, u Hrvatskoj i otoci (prema mjestu stanovanja)
Posebne pogodnosti:
- mogućnost učestalog angažiranja na projektima
- fleksibilno vrijeme posla
Vrsta posla:
honorarni posao / freelance, student servis
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- pouzdanost i odgovornost
- svakodnevni pristup internetu
- sposobnost zapažanja detalja
- solidno pismeno izražavanje