Suradnik za vanjskotrgovinsko poslovanje za tržišta u okruženju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb uz povremena putovanja u zemlje u regiji
Rok prijave:
05.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo Biovega d.o.o. Nudimo najkvalitetnije, domaće i svjetske, cjelovite ekološke proizvode. Naše kupce educiramo pružanjem istinitih informacija o vrijednostima cjelovitih ekoproizvoda te o važnosti prirodnih stilova življenja za zdravlje čovjeka i okoliša. Želimo postati regionalni lider na tržištu ekoproizvoda u proizvodnom i trgovačkom sektoru.

Trenutno zapošljavamo stotinjak djelatnika, prosječne dobi 35 godina. Smatramo da je samo zadovoljan zaposlenik preduvjet uspješne tvrtke pa se upravo time vodimo i pri svakodnevnom poslovanju.

Zbog širenja poslovanja tražimo osobu za radno mjesto – Suradnik za vanjskotrgovinsko poslovanje za tržišta u okruženju (m/ž)

Tvoji zadaci:
• Organizacija isporuke robe prema potvrđenoj narudžbi kupca
• Izrada izvozne dokumentacije
• Kontakti s špediterima
• Uspostavljanje i održavanje odnosa s kupcima
• Izrada prijedloga plana prodaje sukladno planu i ciljevima tvrtke (podloga za plan nabave) i praćenje dinamike isporuka
• Koordinacija promotivnih aktivnosti i akcija kod kupaca sukladno planu aktivnosti po kupcima
• Davanje ponuda
• Priprema ugovora
• Izrada izvješća o poslovanju

Posebne pogodnosti:
Nudimo ti:
• Rad u ugodnom i poticajnom okruženju
• Stimulativna primanja
• Mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Ti si osoba:
• visokih etičkih kriterija
• preferiraš ekološke proizvode i zdrav stil življenja
• asertivna
• komunikativna
• proaktivna
• predana
• posvećena
• usmjerena ka samorazvoju i pomicanju granica
• uvažavaš različitosti
• imaš umijeće timskog rada s različitim osobnostima
• imaš izražene organizacijske vještine

Uvjeti:
• Radno iskustvo od 3-5 godina na poslovima izvoza
• Poznavanje vanjskotrgovinskog poslovanja sa zemljama u okruženju i regiji
• VSS (ekonomist) ili SSS s radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima
• Vozačka dozvola B kategorije

Prednost imaju kandidati s iskustvom na poslovima uvoza/izvoza hrane

U slučaju interesa molimo da nam uz životopis pošaljete motivacijsko pismo/zamolbu u kojoj ćete navesti zbog čega želite biti dio našeg tima na [email protected] najkasnije do 5.11.2014.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine