Suradnik za upravljanje projektima - pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
PRIMA grupa je najveći hrvatski lanac maloprodaje namještaja (52 maloprodajnih mjesta u Hrvatskoj, 5 u Makedoniji) te jedan od najvećih hrvatskih proizvođača namještaja (8 tvornica namještaja u Hrvatskoj i inozemstvu). Strategija PRIMA grupe je razvoj usmjeren na povećanje tržišnog udjela u prodaji i proizvodnji namještaja kako na domaćem, tako i na inozemnom tržištu. Kako bi tvrtka mogla postati liderom na turbulentnom tržištu namještaja, traži ambiciozne i motivirane osobe koje teže izazovima, te su spremne raditi u poticajnoj, ali i zahtjevnoj radnoj okolini. U ovom trenutku nedostaje nam kvalitetna i marljiva osoba za stručno osposobljavanje za poziciju:

SURADNIK ZA UPRAVLJANJE PROJEKTIMA - PRIPRAVNIK (M/Ž)

Mjesto rada: Zagreb

Opis osnovnih poslova i odgovornosti:
• Integralno praćenje i realizcija projekata namjenjenih unaprijeđenju poslovanja
• Koordinacija sudionika na projektima
• Sudjelovanje u analizama poslovnih procesa
• Sudjelovanje u izradi riješenja i outputa projekata
• Pružanje metodološke podrške sudionicima na projektima
• Organizacija projektnih sastanaka i steeringa
• Kreiranje izvještaja i prezentacija
• Ažuriranje dokumentacije i podataka
• Ostali poslovi u skladu sa prioritetima.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potreban stručni i osobni profil:
• VŠS / VSS (Bacc / Mag), ekonomskog, informatičkog ili matematičkog usmjerenja
• Interes za karijeru na području upravljanja projektima i procesima
• Izražene organizacijske i komunikacijske vještine
• Izražene analitičke i kvantitativne sposobnosti
• Sposobnost konceptualnog razmišljanja i orijentiranost na riješenja
• Odlično znanje rada s MS Office paketom
• Znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije

Upravljanje projektima predstavlja idealno mjesto za pocetak karijere zbog mogucnosti brzog razvoja znanja i sposobnosti, sveobuhvatnog pogleda na poslovanje Prima Grupe te daljni razvoj karijere.

Dodatni uvjeti i informacije:
• Osobe prijavljene u evidenciju nezaposlenih najmanje 30 dana koje nemaju više od 12 mjeseci evidentiranog staža u zvanju za kojeg se obrazovala, bez obzira na ukupno evidentiran staž u mirovinskom osiguranju
• Nezaposlene osobe sa završenim preddiplomskim, diplomskim ili integriranim preddiplomskim i diplomskim sveučilišnim studijem, odnosno preddiplomskim ili specijalističkim diplomskim stručnim studijem
• Polazniku stručnog osposobljavanja pripada novčana pomoć u visini definiranoj Odlukom Vlade Republike Hrvatske o visini novčane pomoći za nezaposlenu osobu koju je Zavod uključio u stručno osposobljavanje
• Trošak prijevoza u visini stvarnih troškova prijevoza sredstvima javnog prijevoza, a u maksimalnom iznosu od 1.000,00 kuna (u naseljima, mjestima i gradovima gdje ne postoji javni prijevoz te osobe nisu u mogućnosti dostaviti dokaz o stvarnom trošku prijevoza, za pokrivanje troškova prijevoza mjesečno se isplaćuje iznos od 200,00 kn fiksno, bez dostavljanja dokaza o visini troška javnog prijevoza).

Svoje nam ponude sa životopisom možete poslati, s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka do 16.10.2015. putem linka za Brzu prijavu.

Odabrane kandidate za daljnji proces selekcije najprikladnijeg člana za naš tim, ćemo obavijestiti u kratkom roku o slijedećim koracima. Svim ostalim kandidatima zahvaljujemo se na interesu za Prima Grupu te pozivamo da pratite naše natječaje.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno