Suradnik za sigurnost IT sustava / Viši analitičar u Odjelu informacijske sigurnosti (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
25.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka Hrvatska uspješna je i ugledna institucija koju su njeni klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla – od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Suradnik za sigurnost IT sustava / Viši analitičar u Odjelu informacijske sigurnosti, Direkcije poštivanja zakonitosti i sigurnosti

Mjesto rada: Zadar

Opis posla:
- razvoj i implementacija mjera informacijske sigurnosti
- izrada i razvoj pravilnika, protokola i procedura na području informacijske sigurnosti
- nadzor i kontrola informacijske sigurnosti
- edukacija radnika banke na području informacijske sigurnosti
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

- VŠS/ VSS – informatičkog, elektrotehničkog, matematičkog ili ekonomskog smjera
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim IT poslovima
- aktivno znanje engleskog jezika
- poznavanje arhitekture informacijskih sustava
- temeljito poznavanje hardvera i softvera
- analitičnost, sistematičnost i komunikativnost
- sklonost timskom radu
- ažurnost u obavljanju radnih zadataka i kreativnost

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme od jedne godine, uz mogućnost produženja.

Prijave i životopisi se podnose do zaključno 25.07.2017. godine popunjavanjem prijavnog upitnika koristeći link https://www.otpbanka.hr/pu/ ili poštanskim putem na slijedeću adresu:

OTP banka d.d.
Direkcija organizacije i upravljanja ljudskim potencijalima
Domovinskog rata 3
23000 Zadar
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski