Suradnik za pravne poslove (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb / Ljubljana
Rok prijave:
30.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Društvo GEN-I Zagreb d.o.o. trgovina i prodaja električne energije objavljuje oglas za slobodno radno mjesto:

Odgovornosti:
- pravno uspostavljanje ugovornih odnosa i korespondentni odnos s poslovnim partnerima pri uspostavljanju tih odnosa
- sastavljanje osnovi ugovora, vezanih uz prodaju električne energije u Hrvatskoj i na drugim tržištima, te pravna pomoć i podrška prodajnoj službi
- briga za formalnu komunikaciju između društva GEN-I Zagreb d.o.o. i državnih institucija na području prodaje električne energije
- priprema pravnih mišljenja te pravne dokumentacije na području javne nabave, ovrhe i stečaja
- praćenje i poznavanje zakonodavstva, pravila i drugih propisa iz područja prodaje električne energije i vođenje dokumentacije
- priprema pravnih mišljenja i vođenje drugih pravnih projekata iz područja prodaje električne energije

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- završen sveučilišni studij prava, položen državni stručni ispit je prednost
- najmanje dvije godine radnog iskustva u energetskoj industriji
- dobro poznavanje ugovornog i trgovačkog prava, insolvencijskog prava, zakona o zaštiti potrošača, zakona o javnoj nabavi i zakona o zaštiti osobnih podataka
- samoinicijativnost i kreativnost
- sposobnost samostalnog rješavanja složenih pravnih problema
- interes za rad s ljudima i dobre komunikacijske vještine
- aktivno znanje engleskog jezika, poznavanje drugih stranih jezika je prednost

Nudimo:
- rad u dinamičnom, međunarodnom okruženju
- stručni i karijerni razvoj

Rad se odvija u sjedištu društva GEN-I Zagreb d.o.o. u Zagrebu i u predstavništvu centrale grupe GEN-I u Ljubljani.

Radni će odnos biti sklopljen za puno radno vrijeme, na određeno vrijeme.

Ako ispunjavate tražene uvjete za ovo radno mjesto, pozivamo vas da svoju prijavu sa životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku pošaljete elektroničkom poštom na adresu: [email protected]