Suradnik za kreditnu analizu - pripravnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.01.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Sberbank Hrvatska, članica Sberbank grupacije, želi postati vodeći tržišni igrač u pružanju inovativnih bankarskih usluga. U kombinaciji s lokalnom ekspertizom i orijentacijom na klijenta, Sberbank gradi mostove i postaje jedinstveni bankarski partner između Rusije i Centralne i Istočne Europe.

Ako Vas motivira izazov, inspirira Vas postizanje zajedničkih ciljeva i posvećeni ste izvanrednim postignućima, javite nam se na naš poziv kojim objavljujemo otvoreni natječaj za stručno osposobljavanje u sklopu programa Hrvatskog Zavoda za Zapošljavanje 'Rad, staž i prijevoz' za radna mjesta u Zagrebu:

Suradnik za kreditnu analizu - pripravnik (m/ž) – 2 izvršitelja

Odgovornosti
• unos financijskih izvješća u odgovarajući alat za kreditnu analizu i rating sustav
• izrada kreditnih analiza i aplikacija za SME/Corporate klijente (utvrđivanje boniteta analizom financijskih izvješća, izrada projekcija novčanog toka, analiza tržišta i konkurencije itd.)
• aktivno savjetovanje prodajnog osoblja vezano za nove zahtjeve za financiranje
• kvartalni monitoring klijenata (praćenje financijskog položaja, poštivanje ugovornih klauzula, urednost u otplati prema banci itd.)
• sudjelovanje u izradi procedura, politika i procesa vezanih za kreditni/monitoring proces
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Vaš profil
• VŠS / VSS (Bacc / Mag) ekonomskog usmjerenja, smjer Računovodstvo, Financije ili Plan i analiza
• Analitičnost i preciznost u radu
• Kreativnost i spremnost na učenje
• Izražene komunikacijske vještine
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Samostalan rad na PC-u (Excel, Word)

Vaša prilika:
• Mi prepoznajemo i nagrađujemo učinkovite članove našeg tima
• Nudimo Vam osobni i profesionalni razvoj tijekom programa 'Staž, rad i prijevoz' (više na: www.hzz.hr)
• Budite dio uspješnog tima Sberbank u dinamičnom okruženju
• Prikupite internacionalno iskustvo
• Prikupite znanja, vještine i iskustvo u bankarskoj industriji i stvorite sebi priliku za uspješnu karijeru

Opći uvjeti prijave

- U obzir dolaze kandidati prijavljeni na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje
- Osobe prijavljene u evidenciju nezaposlenih koje nemaju više od 12 mjeseci evidentiranog staža u zvanju za kojeg se obrazovala, bez obzira na ukupno evidentiran staž u mirovinskom osiguranju

- Sa odabranim kandidatima će se sklopiti Ugovor o stručnom osposobljavanju u trajanju do godine dana, bez zasnivanja radnog odnosa, a u skladu sa programom poticanja zapošljavanja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 'Rad, staž i prijevoz' (više na: www.hzz.hr)

- Odabrani kandidati će za vrijeme trajanja stručnog osposobljavanja primati propisanu mjesečnu novčanu naknadu, te će im se podmirivati troškovi prijevoza do maksimalnog propisanog iznosa, a u skladu sa programom poticanja zapošljavanja Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 'Rad, staž i prijevoz' (više na: www.hzz.hr)

Zainteresirani?

Veselimo se Vašoj prijavi na [email protected] do 20.1.2017.

Prilikom prijave obavezno navedite „Rad, staž i prijevoz – Radno mjesto za koje se prijavljujete'.

Uz prijavu (zamolbu), potrebno je priložiti:

1. Životopis
2. Sken diplome zadnjeg stupnja školovanja

Odabrane kandidate za daljnji proces odabira najprikladnijeg kandidata za naš tim, ćemo obavijestiti u kratkom roku o slijedećim koracima.
Svim ostalim kandidatima zahvaljujemo se na interesu za Sberbank d.d. te želimo istaknuti da ćemo zadržati vaše prijave u evidenciji za eventualne buduće potrebe za zapošljavanjem na radnom mjestu koje bi odgovaralo vašim kvalifikacijama i interesu.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro