Suradnik u prodaji HR usluga (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
za klijenta traži kandidata za radnu poziciju:

Područje rada: Grad Zagreb

Tražimo suradnike koji bi radili prodaju usluga agencije koja se bavim posredovanjem pri zapošljavanju i agencijskim radom. Kao suradnik kandidat radi na proviziju od ostvarene prodaje tj. pronađenog klijenta preko Ugovora o djelu ili studentskog ugovora, a može raditi i preko svoje registrirane djelatnosti.

Opis posla: pronaći klijente,dogovoriti sastanak, prodati usluge traženja i odabira kandidata(selekcija), prodati uslugu agencijskog rada (zapošljavanje radnika preko agencije).

Suradnici koji pokažu dobre rezultate u periodu probnog roka imaju mogućnost stalnog zaposlenja u agenciji.

O uvjetima radne pozicije biti će informirani izabrani kandidati na samom razgovoru s HR menadžerom agencije.
Vrsta posla:
student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
• VŠS/VSS društvenog ili ekonomskog smjera, te da ima iskustva u prodaji kao npr. prodaja osiguranja, telekomunikacijske usluge ili sl.
• Idealan kandidat bi trebao imati iskustva rada u prodaji usluga u agenciji za zapošljavanje, no nije uvjet
• Kandidat treba biti pismen, komunikativan, organiziran i treba imati volju i želju za učenjem i radom
• Korištenje računalom za pisanje dopisa, korištenje Interneta je obvezno
• B kategorija je plus, no nije uvjet

Molimo cijenjene kandidate da putem Brze prijave odgovore na navedena pitanja, te da nam pošalju najnoviji i kompletan životopis s kronološki navedenim mjestima rada te kratkim opisom pri svakoj poziciji.

Molimo kandidate koji zadovoljavaju sve uvjete u natječaju da se prijave isključivo putem Brze prijave. Sve ostale prijave nećemo uvažiti.

Kandidate izabrane za osobni razgovor kontaktirati ćemo telefonski.
Zahvaljujemo na Vašoj prijavi.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem klasa UP/I-102-02/14-03/09, urbroj 524-04-02-01/2-14-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola