Suradnik u operativi pomorskog odjela (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Natječaj za slobodno radno mjesto poslovna jedinica Zagreb

Odgovornosti:
- Organizacija pomorskog transporta (uvoz / izvoz)
- Izrada ponuda, kontaktiranje s klijentima, obrađivanje reklamacija
- Kontakt sa strankama i prijevoznicima
- Provjeravanje i provođenje naplate

- Rad je na određeno vrijeme (zbog povećanja obima posla), s probnim radom od 3 mjeseca, sa mogučnošću produljenja na neodređeno.
- Mjesto obavljanja posla: Zagreb
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti i sposobnosti:
- VŠS ili VSS ekonomist /dipl. ing prometa
- Dobro poznavanje pomorskog prijevoza (minim. 2 god. rada)
- Aktivno znanje engleskog jezika
- Poznavanje rada na PC-u (MS Office, Internet)
- Odlične komunikacijske vještine i orijentiranost prema radu sa strankama
- Dobro snalaženje u stresnim situacijama

Pisane molbe i CV molimo poslati donjom Brzom prijavom do 22.08.2014.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine