Suradnik u obradi šteta osiguranja osoba (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Merkur osiguranje d.d. u Republici Hrvatskoj uspješno posluje više od 20 godina.

Društvo je osnovao Merkur Versicherung AG iz Graza najstariji austrijski i prvi privatni europski zdravstveni osiguratelj, utemeljeni daleke 1798. godine.

Misija Merkur osiguranja je pružiti klijentima cjelovitu sigurnost u svim fazama života putem inovativnih osiguranja i najboljeg savjetovanja na području osiguranja života, brige o zdravlju i zaštiti osobne imovine - kuće stana i kućanstva.

Trenutno tražimo osobu za radno mjestu u Zagrebu na poziciji:

Osnovni zadaci:
• Poslovi obrade šteta osiguranja osoba.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
• Minimalno SSS
• Aktivno znanje i korištenje engleskog jezika
• Prednost znanje njemačkog jezika
• Iskustvo rada u području osiguranja
• Samostalnost i komunikativnost
• Organizacijske vještine
• Motiviranost i inovativnost
• Prilagodljivost i usmjerenost na tim
• Točnost, odgovornost i savjesno obavljanje posla
• Ljubazan odnos prema klijentima
• Aktivno znanje rada na računalu (MS Office).

Nudimo Vam:
• Edukaciju usmjerenu na osobni i profesionalni razvoj
• Rad u stabilnoj financijskoj instituciji.

Ukoliko udovoljavate navedenim uvjetima, Vašu zamolbu sa životopisom pošaljite nam najkasnije do 01.03.2017. mailom na [email protected] ili Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro