Suradnik u istraživanju i razvoju (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
02.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima („Aluflexpack Grupa“) čini grupu proizvodnih tvrtki sa modernom proizvodnjom i priznatim standardima kvalitete integriranu u austrijsku Montana Tech Components Grupu. Njezina glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više od 85% svog prometa ostvarujemo na međunarodnom tržištu i planiramo daljnji rast. Dobavljači i kupci Aluflexpack Grupe su vodeće tvrtke u svom području poslovanja, više o nama: www.afp.hr

Tražimo stručnjake orijentirane na rezultate, kontinuirano poboljšanje svih vidova poslovanja te uvođenje pozitivnih promjena; kolege koji rado rade u interdisciplinarnim timovima i na po svemu izazovnim poslovima, kolege koji vjeruju u svoja znanja, kolege u koje će se svi moći pouzdati.

Ukoliko tražite nove i dugoročne izazove u međunarodnom proizvodnom okružju i smatrate da možete pridonijeti uspjehu grupe, vjerujete u svoje sposobnosti i vještine, imate kvalitetno radno iskustvo te potrebna znanja, pazite na detalje i dobro ste organizirani, predstavite nam se kroz Vaš životopis i motivacijsko pismo kao budući

Suradnik u istraživanju i razvoju (m/ž) – Zadar– 1 izvršitelj

Opis posla:
• Osigurava konkuretnost kroz inovacije i razvoj proizvoda i procesa s tehnološkog stanovišta i dizajna; osigurava i konsolidira rast tehničkog „know-how“ u okviru poslovne funkcije te povećava profitabilnost proizvoda kroz poboljšanje tehničke izvedbe proizvoda;
• Od početka do kraja odgovoran za projekte razvoja i istraživanja novih proizvoda i inovacija primjenjujući sve relevantne propise/norme i standarde; kreira dokumentaciju i zapise o tehnološkim parametrima novih proizvoda sa stanovišta „dobre prakse“ i izvršenih proba proizvoda kao i uspješnosti izvšenih uspješnih/neuspješnih proba s ciljem razvoja efikasnog tehnološkog procesa proizvodnje;
• Sudjeluje u izradi prijedloga razvoja i istraživanja; te vodi i dokumentira razvojne projekte u proizvodnim pogonima, izrađuje prijedloge razvoja i istražiavnja;
• Organizira i nadzire provedbu aktivnosti potrebnih za ostvarivanje poslovnih projekata, uključujući troškovno učinkovit projekt;
• Usko surađuje s prodajom, kupcima kako bi se osigurao fokus na kupca s kojim se razvija proizvod;
• Razvija i unapređuje prati i analizira te osimišljava proizvodnju novih proizvoda te razvija i unapređuje metode razvoja i implementacije rješenja proizvodnje;
• Odgovoran za opisivanje tehnoloških parametara za izradu testnog uzorka;
• Odgovoran je za izradu kataloga tehničke specifikacije razvijenih proizvoda;
• Odgovoran za optimalno korištenje materijalnih i financijskih sredstava, a posebice ljudskih resursa pri projektima, koordinira izradu rješenje i testnih uzoraka;
• Na osnovi zahtjeva kupaca te ostalih potrebnih parametara i informacija kreira radne naloge za probe novih proizvoda koji dalje služe za sve postupke proizvodnje do izrade gotovog proizvoda;
• Priprema tehnologiju uzoraka bilo na zahtjev komercijale od kupca i dobavljača materijala ili interne uzorke.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
• VŠS, VSS poželjno kemijski / grafički / tehnološki smjer
• radno iskustvo od najmanje 3 godine na sličnim ili istim poslovima (iskustvo u proizvodnoj djelatnosti poželjno)
• iskustvo u vođenju i realizaciji kompleksnih projekata
• poznavanje principa rada i proizvodnje te tehnologije bakrostiska, flexotiska i laminiranja kao i relevantnih materijala i sirovina kao i poznavanje principa rada ISO standarda, BRC/HACCP i ostalih implementiranih normi
• poznavanje rada u MS Office programima (osobito u Excel, Word i Power Point)
• strani jezici: znanje engleskog jezika u govoru i pismu (iskusni korisnik C1) je uvjet;
• vozačka dozvola B kategorije

Ponuda Aluflexpack novi d.o.o.:
Nudimo izazovno, po mnogo čemu u Hrvatskoj iznimno, profesionalno radno okruženje, stimulativna primanja te profesionalni i osoban razvoj.

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu zaključno do 02.06.2017.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine