Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 25.04.2017. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.
des

Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga, te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. Naša je misija pružiti jednostavno i sigurno rješenje za online kupnju uz vrhunsku razinu usluge s fokusom na zadovoljstvu korisnika.

Zainteresiran si za e-poslovanje? Pratiš nove tehnologije? Zanima te digitalni marketing, s naglaskom na društvene mreže?

Moderna smo, mlada i propulzivna tvrtka koja prepoznaje trud i dobro obavljen posao. Ukoliko želiš postati dio tima i raditi u dinamičnom i zahtjevnom poslovnom okruženju, nudimo ti priliku - pridruži nam se kao

SURADNI[k|ca] ZA DIGITALNI MARKETING
[Zagreb]

Opis posla:

  • vođenje profila i planiranje aktivnosti na društvenim mrežama
  • praćenje i analiza ponašanja korisnika
  • praćenje trendova vezanih za društvene mreže
  • implementacija i provođenje aktivnosti na društvenim mrežama
  • sudjelovanje u planiranju aktivnosti na ostalim kanalima
  • analiza provedenih aktivnosti i akcija te izvještavanje o rezultatima

Što očekujemo?

  • iskustvo u radu na poslovnim profilima društvenih mreža i blogova
  • poznavanje marketinških alata i tehnika
  • kreativnost, elokventnost i izvrsne komunikacijske vještine
  • pozitivni stav, prilagodljivost i proaktivnost u poslu
  • poželjno je prethodno iskustvo u marketingu
  • nužno je izvrsno poznavanje rada na računalu i korištenje društvenih mreža
  • poznavanje rada u analitičkim alatima (poput Google Analitycs) svakako se podrazumijeva

Nudimo ti priliku za razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u poslovnom okruženju koje se kontinuirano mijenja i prilagođava tržišnim uvjetima, stimulativna primanja (ovisna o osobnim rezultatima i uspješnosti poslovanja), te mogućnost daljnjeg napredovanja uz osobno i profesionalno usavršavanje.

Ukoliko si se prepoznao/la u prethodno navedenom te želiš postati dio našeg uspješnog tima, preostaje ti još samo da se prijaviš, do 25.04.2017. putem LINKA.

PRIJAVA ZA POSAO

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare