Suradnik (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
14.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog uvođenja novih ekskluzivnih proizvoda i širenja prodajnog asortimana i prodajne mreže na području Hrvatske tražimo:

50 SURADNIKA (m/ž)

Opis posla:
Tražimo otvorene, poštene, komunikativne osobe za rad u prodaji tražimo bez obzira na godine!
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimum srednja stručna sprema
• izražene prodajne vještine
• predanost poslu i ostvarivanju planova

Što nudimo:
• besplatnu obuku i atraktivne zarade
• mogućnost razvoja u prodajnom sektoru
• mogućnost napredovanja i ostvarivanja uspješne međunarodne karijere
• stalni radni odnos ili ugovor o djelu

Kompanija Zepter nudi stalnu podršku, stoga možete ostvariti vlastiti potencijal i postići svoje ciljeve. Ako je vaš cilj uspjeh, napredovanje, ravnomjerna rastuća primanja, pošaljite svoj CV do 14.09.2016. donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]