Supervizor promocija (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
11.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta traži više motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

SUPERVIZOR PROMOCIJA (M/Ž)
Mjesto rada: Rijeka

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:
• Upravljanje timom od 6 članova koji izvršavaju promotivne aktivnosti na terenu
• Supervizor je zadužen za realizaciju konkretne promocije, sudjeluje u njenoj organizaciji i odgovoran je za usklađenost svih aktivnosti na terenu
• Predstavlja vezu između agencije i promotora, promotora i osoblja lokacije na kojoj se održava promocija
• Odgovoran za komunikaciju između promotora i odgovornih osoba na terenu od strane kompanije za koju se radi promotivna aktivnost
• Zadužen za prijevoz promotora na zadane lokacije promocija
• Izvještava o stanju promocije, kontrolira izvođenje i kvalitetu promocije.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Odgovornost i efikasnost, kao i sposobnost upravljanja s nekoliko zadataka u isto vrijeme
• Spremnost na terenski rad
• Prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Vozačka dozvola (B kategorija)
• Višegodišnje vozačko iskustvo
• Dobre komunikacijske vještine i proaktivnost
• Timski rad
NUDIMO:
• Službeno vozilo
• Stimulativna primanja
• Plaćene troškove prijevoza u punom iznosu
• Rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju

Molimo zainteresirane da se prijave do 11. kolovoza putem Brze prijave.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo Kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Vozačka dozvola:
B