Student za rad na sklapanju TV uređaja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Iskoristio/la si cijeli džeparac na ljetovanje?
Već duže vremena razmišljaš na koji način bi iskoristio/la slobodno vrijeme izvan predavanja i pri tome zaradio/la?
Student/ica si i dobro organiziraš svoje vrijeme?

VIVAX je domaći brend M SAN Grupe, te se jedan dio proizvodnje nalazi i u Hrvatskoj, točnije Rugvici. Stoga tražimo 15 studenata koji bi duži vremenski period radili na sklapanju TV uređaja. Očekivani početak rada je odmah, a zarada 20 kn/sat.
Vrsta posla:
student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od tebe?
- Studentski ugovor
- Odgovornost i uspješno upravljanje vremenom
- Pozitivan duh i spremnost na suradnju

Ovo je prilika da popuniš kasicu-prasicu i proaktivno iskoristiš studentske dane!

Prijavi se na kontakt mail [email protected] s naznakom „Studentski posao – slaganje TV uređaja“ ili donjom Brzom prijavom.
Čekamo te!
Minimalna stručna sprema:
Nesvršen fakultet/viša škola