Student za rad na pakiranju udžbenika i školskog pribora (m/ž)

Mjesto rada:
Rugvica
Rok prijave:
19.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Možda i tvoji roditelji kupuju udžbenike uz par klikova na eKupi? A možda si i ti imao(la) te udžbenike koje smo zadnjih 5 godina isporučili na stotine tisuća adresa u Hrvatskoj?

Ove godine i ti možeš biti dio toga, jer mi smo i dalje prvi izbor za kupnju školskih udžbenika u Hrvatskoj, a kako bismo uspješno dovršili još jedno ljeto, tražimo…

100 STUDENTICA ili STUDENATA

…koji bi radili tijekom ljeta na pakiranju školskih udžbenika i školskog pribora. Predviđeno razdoblje u kojem biste radili je od 28.07. do 05.09.

Gdje: u našem distribucijsko-logističkom centru u Rugvici
Kada: predviđeno od 28.07. do 05.09.
Radno vrijeme: u jutarnjoj smjeni, od 7 do 15 sati, ili popodnevnoj, od 15 do 22 sata (postoji mogućnost uvođenja i noćne smjene, prema potrebi)
Satnica: 17 kn
Vrsta posla:
student servis

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti: ž
- najmanje 18 godina starosti
- odgovoran i savjestan pristup poslu
- prednost imaju studenti(ce) koji bi radili tijekom cijelog razdoblja

Prijaviti se možete najkasnije do 19.7.2016. putem linka za prijavu.

Molimo vas da prilikom prijave označite hoćete li dolaziti do Rugvice u vlastitoj organizaciji, ili ćete koristiti organizirani prijevoz koji će ići prema sljedećem rasporedu:

STANICA ZAPRUĐE – ZET stajalište
(prije rotora u smjeru Novog Zagreba)
JUTARNJA SMJENA
5:40
POPODNEVNA SMJENA
13:30

STANICA INA zgrada – ZET stajalište
(na Aveniji Dubrovnik, nasuprot Avenue Mall-a)
5:45
13:35

STANICA SAVSKI GAJ – ZET stajalište
(na Aveniji Dubrovnik prije rotora)
5:50
13:40

STANICA SELSKA – ZET stajalište
(križanje Selske i Horvaćanske u smjeru centra)
5:55
13:45

STANICA Av. Većesalava Holjevca – ZET stajalište
(križanje sa Vukovarskom, kod Općinskog suda)
6:05
14:00

STANICA Nova Branimirova – ZET stajalište
(križanje sa Heinzelovom u smjeru istoka)
6:15