Student / Asistent za selekciju s poznavanjem talijanskog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower Hrvatska dio je ManpowerGroup, vodeće tvrtke u svijetu podrške poslovnom sektoru koja je s blizu 3900 ureda prisutna u više od 90 zemalja. Specijalizirani smo za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, procjenu radnika, obuku, upravljanje razvojem karijere te široki spektar organizacijskih i konzultantskih usluga. Za svoj tim tražimo:

Student / Asistent za selekciju s poznavanjem talijanskog jezika(m/ž)
- Zagreb -

Opis posla:
• Svakodnevna komunikacija s kandidatima putem telefona
• Pružanje osnovnih informacija o našim uslugama i otvorenim natječajima
• Pregledavanje pristiglih životopisa i njihovo arhiviranje
• Aktivna pretraga baze kandidata
• Upisivanje novih kandidata u bazu
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Redoviti student s aktivnim studentskim pravima
• Obavezno poznavanje talijanskog i engleskog jezika
• Mogućnost i spremnost na rad 6 sati dnevno
od ponedjeljka do petka
• Aktivno korištenje MS Officea
• Razvijene komunikacijske vještine te strpljivost i ljubaznost u komunikaciji s ljudima
• Odgovoran i savjestan pristup radnim zadacima
• Motiviranost za rad u svakodnevnoj intenzivnoj komunikaciji s ljudima u segmentu ljudskih resursa.

Ako smatraš da odgovaraš uvjetima natječaja pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu do 04.04.2015. i postani dio našeg tima!

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Strani jezik:
engleski, talijanski
Poznavanje rada na računalu:
dobro