Stručno-komercijalni suradnik na terenu (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska
Rok prijave:
10.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ključna zaduženja:
• Promoviranje proizvoda tvrtke kroz redovite obilaske liječnika i farmaceuta na teritoriju Hrvatske
• Postizanje zadanih ciljeva i razine prodaje
• Redovito izvještavanje rukovodstva
Posebne pogodnosti:
Mi nudimo:
• Rad u pozitivnom, dinamičnom okruženju
• Kontinuiranu edukaciju
• Kontinuirano praćenje postignutih rezultata
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koje kandidati moraju ispunjavati:
• Završen stomatološki, farmaceutski ili medicinski fakultet
• Dobro poznavanje rada na računalu (MS Office, Internet)
• Važeća vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
• Aktivno znanje engleskog jezika (njemački i talijanski su poželjni)
• Iskustvo na sličnim poslovima tretirat će se kao prednost

Sposobnosti i vještine:
• Komunikativnost
• Kreativnost
• Odgovornost
• Orijentacija ka neprekidnom usavršavanju
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro