Stručnjak zaštite na radu i zaštite od požara (m/ž)

10 dana
Poslodavac:
Istarski supermarketi d.o.o. Istarski supermarketi d.o.o.
Kategorija:
Zaštitarske usluge i sigurnost
Mjesto rada:
Poreč
Rok prijave:
09.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta: OPIS POSLA:
• Sudjeluje u pripremi i donošenju općih akata zaštite na radu i zaštite od požara
• Prati primjenu propisa i općih akata zaštite na radu i zaštite od požara
• Izrađuje i provodi planove i programe mjera zaštite na radu i zaštite od požara
• Organizira i provodi edukaciju i testiranje radnika
• Pruža stručnu pomoć poslodavcu i njegovim ovlaštenicima te zaposlenicima i njihovim povjerenicima u provedbi i unapređenju zaštite na radu.
• Obavlja unutarnji nadzor i kontrolu primjene pravila zaštite na radu i zaštite od požara
• Provodi mjere prevencije i upozorava poslodavca i njegove ovlaštenike da nadležne službe pravovremeno otklanjaju utvrđene nedostatke glede zaštite na radu
• Surađuje s tijelima inspekcije rada, Zavodom za zaštitu na radu te ovlaštenim ustanovama i trgovačkim društvima koji se bave poslovima zaštite na radu
• Surađuje sa stručnim službama poslodavca prilikom izgradnje i rekonstrukcije objekata namijenjenih za rad, nabave strojeva i uređaja te osobnih zaštitnih sredstava
• Predlaže mjere poboljšanja i unapređenja sredstava i cjelokupnog sustava zaštite na radu
• Obavlja druge poslove u skladu sa radnim mjestom, stručnom spremom i radnim sposobnostima na zahtjev nadređene osobe

KARAKTERISTIKE POSLA I RADNI UVJETI:
• Mjesto rada: Poreč
• Broj traženih radnih radnika: 1
• Vrsta zaposlenja: neodređeno
• Radno vrijeme: puno radno vrijeme
• Način rada : prijepodnevni rad
• Naknada za prijevoz: da.
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Istarska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:PROFIL TRAŽENOG KANDIDATA:
• VŠS/VSS
• Poželjan položen stručni ispit iz zašite na radu (opći i posebni dio državnog ispita)
• Poželjan položen stručni ispit iz zaštite od požara
• Potrebno poznavanje važećih zakona i podzakonskih akata iz područja zaštite na radu i zaštite od požara
• Poželjno iskustvo u koordinaciji i nadzoru radova
• Poželjna vozačka B kategorije.

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: kadrovska@marketis.hr
Minimalna stručna sprema:Viša škola
Vozačka dozvola:B

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Istarski supermarketi d.o.o.
Adresa:Partizanska 13, 52440 Poreč
Internet adresa:www.marketis.hr

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare