Stručnjak za validaciju čišćenja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vaše odgovornosti uključivat će:

• izradu osnovnog plana validacije čišćenja za proizvodne pogone
• procjenu proizvoda i opreme sa stanovišta validacije čišćenja
• izdavanje odobrenja za korištenje proizvodne opreme
• izradu protokola i izvještaja za validaciju čišćenja
• izradu i pregled SOP-ova iz područja rada Validacije čišćenja
• evaluaciju kontrola izmjena
• razvoj i održavanje usklađenosti sustava validacije čišćenja sa cGMP zahtjevima
• sudjelovanje u istraživanju neusklađenosti tijekom provedbe validacije čišćenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
• VSS ili minimalno 300 ECTS – kemija, kemijsko inženjerstvo, biotehnologija, farmacija
• aktivno znanje engleskog jezika
• napredne vještine rada u MS Office alatima
• poželjno radno iskustvo vezano uz kontrolu kvalitete i/ili proizvodnju

Ostalo:
Ukoliko želite raditi u poticajnoj okolini koja prepoznaje značenje i ulogu zaposlenika spremnih na timski rad i razmjenu znanja sa stručnjacima iz svih područja – postanite i Vi dio PLIVINOG tima!

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, svoju ponudu i životopis dostavite nam do 7. travnja.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro