Stručnjak za tehničku podršku prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
[Mjesto rada: Zagreb, 1 djelatnik/ica]

Opis posla:
· Sudjelovanje na sastancima u svojstvu tehničke podrške prodajnim predstavnicima
· Savjetovanje prodajnih predstavnika o tehničkim mogućnostima usluga prilikom prodajnog procesa
· Prepoznavanje prodajne prilike za standardne i nestandardne telekom usluge
· Izrada posebnih tehničkih rješenja sukladno potrebama većih korisnika u kompleksnim sustavima
· Izrada tehničke dokumentacije standardnih i nestandardnih usluga u komercijalnim ponudama
· Tehnička i financijska komunikacija prema vanjskim podisporučiteljima za nestandardne usluge
· Postprodajni transfer znanja na odjel tehnike
· Tehnička pomoć pravnoj službi i prodajnim predstavnicima vezano uz natječajnu dokumentaciju (očitovanja, rješenja, prigovori, žalbe i slično) u zadanim kratkim vremenskim rokovima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje:
· VI i VII stupanj (VŠS - prvostupnik, VSS - magistar struke) FER računarstvo, telekomunikacije ili ekvivalentno
· Minimalno 8 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
· Sposobnost kombiniranja tehničkih znanja i prodajnih vještina
· Kvalitetne komunikacijske sposobnosti (posebno u komunikaciji s korisnicima koji nemaju tehničko znanje)
· Dobra tehnička podloga iz područja IT tehnologija (IAAS, SAAS, virtualizacija, storage-i, backup, Microsoft SPLA)
· Izvrsna tehnička podloga iz područja VoIP tehnologija (SIP, H.323, T.38/FoIP, IP PBX)
· Izvrsna tehnička podloga iz područja računalnih/telekomunikacijskih mreža i tehnologija (MPLS routing, switching, TCP/IP, security)
· 'Hands-on experience' na barem dvije od tri prethodno navedenih tehnologija je preduvjet
· Dobro poznavanje veleprodajnog telekomunikacijskog tržišta uz ekonomsku osvještenost

Potrebno:
· Samoinicijativnost i izrazita samostalnost u radu
· Samoorganiziranost i sposobnost prioritizacije zadataka
· Direktno plansko izvještavanje nadređenih (voditelj, direktor, uprava)
· Izražena želja za učenjem i usavršavanjem
· Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
· Izvrsno poznavanje rada na računalu

Nudimo:
· Stimulativna primanja
· Rad u mladom, stručnom i ambicioznom timu
· Rad s najmodernijim telekomunikacijskim tehnologijama i kontinuirano inženjersko usavršavanje

Molbu i životopis, poželjno s fotografijom, molimo poslati putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected] do 21.11.2014.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
šest do deset godina