Stručnjak za grijanje / klimu / sanitarije (m/ž)

Mjesto rada:
Bavarija, Baden, Wüttenberg
Rok prijave:
18.08.2015.
Plaća:
1 725 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
U poslovnom životu vam nudimo jedinstvene mogućnosti. To znaju naše stručne radne snage i naši zadovoljni klijenti. Dokaz se vidi svaki dan. Ne poznajemo manjak posla ili vrijeme čekanja.
Naši klijenti iz industrije i obrtništva cijene naše djelo i koriste naše ponude sve vise.
Zbog toga tražimo pojačanje.

Naša usluga – Vaša korist.

Tražite novi izazov? Želite iskoristiti nove mogućnosti?

Imate završen zanat?
Vi ste, STRUČNJAK ZA GRIJANJE / KLIMU / SANITARIJE?

Vi ste kvalificirani, pouzdani, flexibilni?
Vi ste motivirani, angažirani, efikasni?
Vi rado putujete?

Ili tražite posao pomočnog radnika ili njegovatelja?

Posebne pogodnosti:
Mi nudimo:
- atraktivna i na vrijeme isplaćena plaća po IGZ tarifi
- radni ugovor po njemačkoj pravnoj osnovi u jednoj njemačkoj tvrtki
- od poslodavca organiziran i plaćen smještaj
- njemačko zdravsteno osiguranje

Perilia Human Resources GmbH
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Naši uvjeti:
- znajne njemačkog jezika
- iskustvo u struci
- tehničko ruzumijevanje
- spremnost za putovanja
- aktualni certifikati / svjedodžba kvalificiranog radnika
- angažman i motivacija
- vozačka dozvola i automobil
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro