Stručni suradnik za selekciju i zapošljavanje (m/ž) - stručno osposobljavanje

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower Hrvatska dio je ManpowerGroup, vodeće tvrtke u svijetu podrške poslovnom sektoru koja je s blizu 3900 ureda prisutna u više od 90 zemalja. Specijalizirani smo za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, procjenu radnika, obuku, upravljanje razvojem karijere te široki spektar organizacijskih i konzultantskih usluga. Za svoj tim tražimo:

Stručni suradnik za selekciju i zapošljavanje (m/ž)
-Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa -
- Zagreb -

Opis posla:
• Svakodnevna komunikacija s kandidatima putem telefona
• Pružanje osnovnih informacija o našim uslugama i otvorenim natječajima
• Aktivna pretraga baze kandidata
• Provjera kvalifikacija kandidata ( izrada profila kandidata )
• Izrada aktivnih oglasa za nova radna mjestu
• Vođenje intervjua radi utvrđivanja znanja, vještina i kompetencija kandidata
• Organizacija i držanje treninga o vještinama samoprezentacije na intervjuima
• Pomoć pri selekciji i zapošljavanju kandidata
• Pregledavanje pristiglih životopisa i njihovo arhiviranje
• Praćenje svih procedura zapošljavanja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS, Diplomirani psiholog
• Poznavanje engleskog jezika
• Aktivno korištenje MS Office-a
• Razvijene komunikacijske vještine te strpljivost i ljubaznost u komunikaciji s ljudima
• Odgovoran i savjestan pristup radnim zadacima
• Motiviranost za rad u svakodnevnoj intenzivnoj komunikaciji s ljudima u segmentu ljudskih resursa

Ako smatraš da odgovaraš uvjetima natječaja pošalji nam svoj životopis putem linka za prijavu do 06.04.2015. i postani dio našeg tima!

MANPOWER d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro