Stručni suradnik za prodaju i marketing (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
11.03.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za Klijenta, jednu od vodećih tvrtki u svojoj industriji, traži kandidata za poziciju:

- Zagreb -

Glavne odgovornosti:
• traženje i pridobivanje novih klijenata na hrvatskom tržištu
• razvoj i koordinacija poslovnog odnosa s ključnim partnerima
• aktivna prodaja financijskih proizvoda i usluga
• ostvarenje postavljenih prodajnih ciljeva
• praćenje i analiza prodajnih rezulata, izvještavanje o njima te predlaganje mjera za unaprijeđenje isith
• kontakti s potencijalnim poslovnim partnerima i održavanje sastanaka
• pisanje marketinških i prodajnih izvješća.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS
• Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Poželjno poznavanje slovenskog jezika
• Poželjno radno iskustvo u prodaji financijskih proizvoda i usluga
• Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti
• Iskustvo u poslovima osiguranja potraživanja
• Odlično poznavanje hrvatskog gospodarstva
• Poželjni kontakti i poznanstva u hrvatskim poduzećima
• Vozačka dozvola B kategorije
• Odlično znanje rada na PC (MS Office)

Pošaljite nam svoj životopis putem linka za brzu prijavu do 11.03.2015.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER Savjetovanje d.o.o., Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel.: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno