Stručni suradnik za pripremu, provedbu i praćenje projekata (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Stručni suradnik za pripremu, provedbu i praćenje projekata
- 1 izvršitelj (m/ž), određeno vrijeme uz probni rok

Opis posla:
- praćenje i identifikacija relevantnih natječaja;
- sudjelovanje u informiranju dionika o dostupnim izvorima financiranja i aktivnostima Agencije;
- sudjelovanje u pripremi, prijavi i provedbi projekata za dostupne izvore financiranja iz nacionalnih i europskih fondova (izrada logičke matrice, upoznavanje i priprema projektnog sažetka, priprema budžeta, priprema cjelokupne projektne aplikacije, prijava projekta, vođenje procesa implementacije projekta);
- prisustvovanje na seminarima i edukacijama vezanim za tematiku nacionalnih i EU fondova;
- podrška u organizaciji edukativnih aktivnosti koje provodi Agencija;
- ostali poslovi prema nalogu direktora.
Posebne pogodnosti:
Agencija traži ambiciozne i motivirane djelatnike za timski rad u poticajnom okruženju na domaćim i međunarodnim projektima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- visoka stručna sprema (VSS), ekonomske, tehničke, društvene ili srodne struke;
- radno iskustvo 4 godine na poslovima provođenja nacionalnih i/ili europskih projekata;
- iskustvo u provođenju nacionalnih i/ili europskih projekata vezanih uz energetsku učinkovitost i/ili obnovljive izvore energije;
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu (znanje drugih stranih jezika je prednost);
- dobro poznavanje rada na računalu (Microsoft Office paket, internet);
- visoki stupanj motivacije i ustrajnost u postizanju zadanih ciljeva;
- organiziranost, komunikacijske i prezentacijske vještine, sklonost timskom radu;
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.
Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:
- životopis;
- dokaz o stručnoj spremi;
- dokaz o radnom iskustvu;
- dokaz o državljanstvu RH (preslika domovnice);
- preslika vozačke dozvole.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
Prijave s potrebnom dokumentacijom i dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta podnose se pisanim putem na adresu Međimurska energetska agencija d.o.o., Bana Josipa Jelačića 22, 40 000 Čakovec (s naznakom „Natječaj za radno mjesto“) ili e-mailom na adresu [email protected] (predmet „Natječaj za radno mjesto“) najkasnije do 31. ožujka 2017. godine.
Međimurska energetska agencija d.o.o. zadržava pravo ne izvršiti izbor po raspisanom natječaju te isti poništiti.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B