Stručni suradnik za knjigovodstvo i računovodstvo (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Nimcro d.o.o. je hrvatski proizvođač jakih alkoholnih pića koji u svom asortimanu broji 18 brendova koji samostalno funkcioniraju na tržištu i patentno su zaštićeni. Prepoznatljiv je prvenstveno po svojim brendovima među kojima se ističu Dalmatino, Blacky, Pelin te Moretto - najbrže rastuća linija prirodnih i prvoklasnih voćnih likera na tržištu.

Kvaliteta i inovativnost u osmišljavanju proizvoda i brendova osnovna je misao vodilja u svakodnevnom poslovanju na domaćem i europskom tržištu. Tvrtka ima i vlastiti proizvodni pogon u Sesvetama te kontinuirano ulaže u tehnološki napredak i razvoj. Posvećeni smo stvaranju novih vrijednosti za naše potrošače, očuvanju njihova povjerenja te odgovornom ponašanju prema njima kao i svim našim partnerima, zaposlenicima i cjelokupnoj zajednici.

Opis posla:
Slijedom potreba rasta i razvoja Društva, pozivamo zainteresirane kandidate/kandidatkinje, da se odazovu na natječaj za radno mjesto:

Navedena poslovna funkcija obuhvatiti će:

- knjigovodstveno praćenje poslovanja Društva
- priprema, obrada i interno-eksterno izvješćivanje
- analitičko praćenje i kvantificiranje kvalitete poslovanja odjela i samog Društva
- pomoć i priprema izvještaja i dokumentacije za potrebe revizije poslovanja
- asistencija i koordinacija u domenama poslova financijskog i novčanog managementa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
- mag.oec. (VSS) stupanj obrazovanja;
- minimalno 3 godine radnog iskustva iz područja računovodstveno-financijskog smjera;
- poželjno: ACCA;
- poznavanje rada u specijaliziranim računovodstvenim software-skim rješenjima;
- aktivno znanje engleskog jezika; poželjno poznavanje njemačkog jezika;
- visoka razina znanja i upotrebe MS Office paketa, posebice Excela

Osobni profil:
- analitičke vještine
- sposobnost kvalitetne suradnje s članovima tima i drugim kolegama
- spremnost na ulaganje u vlastita znanja i razvoj vještina
- samostalnost i proaktivnost u radu, orijentiranost prema planiranim ciljevima
- dobre vještine organizacije

Molimo da svoju ponudu sa životopisom dostavite najkasnije do 26. listopada 2014. godine putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine