Stručni suradnik za elektrotehniku (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis poslova:
· izrada projektnih zadataka za vanjske projektante
· izrada projektnih rješenja unutar kompanije iz domene elektrotehnike u projektima održavanja i preuređenja poslovnih objekata,
· usklađenje projektne dokumentacije s važećim propisima i zakonima,
· kontrola potrošnje električne energije te davanje prijedloga za uštedu,
· izrada procjena troškova ulaganja za buduća razdoblja,
· priprema troškovnika za postupke nabave iz područja elektrotehnike,
· sudjelovanje u projektu SGE na razini kompanije,
· izrada idejnih rješenja, sudjelovanje u izradi glavnih i izvedbenih projekata i troškovnika u svojstvu projektanta suradnika,
· nadzor nad izvođenjem radova, kontrola faktura, situacija te potrošnje po ugovornim troškovnicima

Rad na neodređeno – probni rok 6 mjeseci.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Osobine kandidata:
· poželjne komunikacijske, prezentacijske i analitičke osobine

Uvjeti:
· VŠS (bacc.)/VSS (mag.) elektrotehničkog usmjerenja s položenim stručnim ispitom
· najmanje 3 godine radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
· poznavanje rada na računalu (MS Office)
· poznavanje rada u programskim alatima (AutoCad)
· vozačka dozvola B kategorije

Molimo prijavite se isključivo putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine