Stručni suradnik za eCommerce (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga, te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. Naša je misija korisnicima omogućiti da u eKupi Internet trgovini pronađu sve što im je potrebno u svakodnevnom životu, stoga širimo svoje poslovanje.

Ako ste željni novih izazova, spremni na rušenje barijera, i želite biti dio tima koji stvara trendove i pomiče granice, javite nam se jer tražimo…

- Zagreb

Za sam početak dobit ćeš iskusne kolege i priliku u kojoj ćeš tijekom prvih godinu dana učiti i upoznavati se s našim asortimanom, poslovnim procesima, alatima i metodama koje koristimo u radu, a pritom ćeš aktivno raditi u našoj korisničkoj podršci.

Kontaktirat ćeš s našim kupcima, voditi ih kroz proces odabira i kupnje na eKupi.hr, zapravo kontinuirano ćeš biti usmjeren na to da našim korisnicima i kupcima omogućiš, zajedno s nama, vrhunsko iskustvo pouzdane, ugodne i sigurne Internet kupnje na eKupi.hr.

Ne očekujemo od tebe obavljanje sporednih, pomoćnih poslova, već upravo suprotno! Očekujemo punu posvećenost upijanju znanja i vještina, uredno izvršavanje zadataka i poslova, pokazivanje inicijative i svakako pozitivnu energiju i entuzijazam.
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
REQUIREMENTS

• najmanje VŠS (eq. 180 ECTS) tehničkog ili ekonomskog usmjerenja
• ostvaruješ prava za Stručno osposobljavanje
• izvrsno poznaješ rad na računalu, ne kao fraza koju pišeš u životopis već u realnom okruženju suvereno vladaš uredskim aplikacijama
• pokazuješ strast u onome što radiš, i taj poriv usmjeren je na ostvarenje rezultata
• vladaš engleskim jezikom u komunikaciji
• elokventna si osoba koja ima dobre prezentacijske vještine i zna ih pokazati u praksi

BENEFITS

Ugovor o stručnom osposobljavanju za rad u komercijalnim poslovima u Internet trgovini na godinu dana.

Tvoj trud i dobri rezultati bit će prepoznati i ako budu uspješni dobit ćeš ponudu da trajno postaneš dio našeg tima. Veliki broj tvojih kolegica i kolega već su prošli stručno osposobljavanje kod nas i sad su stalni dio eKupi.eu.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro